הצ'יף החדש של אינדיאן בישראל

Automotive & Yachts / Slder / ספטמבר 20, 2023

הספורט של הקרוזרים: ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית אופנועי אינדיאן, משיקה בישראל את ה'ספורט-צ'יף' החדש – הקרוזר האמריקני האולטימטיבי אשר נותן דגש על החוויה הספורטיבית שברכיבה. דגם זה מצויד בבולם אחורי FOX, במזלג קדמי הפוך מבית KYB, בבלמי ברמבו עוצמתיים ועוד

תצלומים: יח"צ

ד.ל.ב מוטוספורט, יבואנית אופנועי אינדיאן לישראל, משיקה את הגרסה הקיצונית ביותר לדגם הצ'יף האיקוני, ה'ספורט-צ'יף' החדש. דגם זה מבוסס על הצ'יף האיקוני, אך נבדל ממנו מאוד בתכנון ייעודי אשר מעניק לו אופי ותכונות ספורטיביות אשר קובעות רף חדש בקבוצה. העיצוב, כמובן, אמריקני טהור, עם מבנה כוחני המדגיש את מקומו של מנוע הענק (Thunderstroke 116 שלו 16.5 קג"מ) באמצע הגוף ובחלקו האחורי, מפלט כפול קנים. מסכה מינימליסטית בחזית מקנה לו חזות שרירית וגם מספקת הגנה יעילה מהרוח.

מעבר לעיצוב, המונח 'ספורט' מגיע הודות לשימוש ברכיבי קצה שמגיעים מטובי המותגים בעולם. ראשון הוא מזלג הפוך מבית KYB בדומה לזה המותקן באינדיאן צ'לנג'ר, אשר מעניק יציבות גבוה ושיכוך מעולה ברכיבה ספורטיבית. אחריו, בולם 'פיגי-באק' חדש מבית FOX במתלה האחורי אשר מהלכו צמח לכדי 100 מ"מ, דבר המשפר את זווית ההטיה ל-29.5 מעלות ואף מערכת בלימה עוצמתית מ BREMBO, עם דיסקים חצי צפים גדולי קוטר וקאליפרים רדיאליים חזקים.

בנוסף לכך, הכידון הוגבה ב-152 מ"מ ביחס לשאר גרסאות הצ'יף, הרגליות מוקמו במרכז הגוף, התאורה כולה בנויה מנורות 'לד' וישנם שלושה מצבי רכיבה לבחירה – SPORT, STANDARD, TOUR. מול עיני הרוכב ישנו מסך תצוגה דיגיטלי בגודל 101 מ"מ שכולל ממשק מלא עם הטלפון החכם (שיחות, הודעות, שמע מוזיקה ועוד) ומציע מידע מלא לרוכב לרבות ניווט ועוד. גרסה זו מציעה גם שלל אפשרויות שדרוג והתאמה אישית לרוכבים כאופציה.

מחיר: אינדיאן 'ספורט-צ'יף', החל מ-160,228 שקל.


תגיות: , ,
Previous Post

מזראטי גראנטוריזמו החדשה בישראל

Next Post

וואן ההיסעים המפואר לקסוס LM בישראל

You might also like0 Comment


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


More Story

מזראטי גראנטוריזמו החדשה בישראל

הדור השני של ספינת הדגל של מותג היוקרה האיטלקי נוחתת בישראל, המחיר...

September 10, 2023